نام کاربری:    کلمه عبور:    به خاطر داشتن     


منوی اصلی

آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 0
تعداد نفرات بازدید کننده: 0

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 61383
تعداد نفرات بازدید کننده: 43162

کل سایت
کل بازدید ها: 110485
تعداد نفرات بازدید کننده: 57878

تاريخ / زمان
 

اخبار در سال 1393
شید سچپج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 

جستجو مجموعه نرم افزاری آرتا سافت

اسلايدر


تاریخچه ها [ مطالب جالب از تاریخچه های علمی ]

تاریخچه اعداد در ریاضی
ایجاد کننده مدیر سایت ( امیر مهدوی فر )
پست الکترونیک ایجاد کننده epi_officer@yahoo.com
وب سایت ایجاد کننده www.orginalsoftware.com
توضیحات تاریخچه اعداد در ریاضی

- بشر اولیه مجبور بود برای تامین غذای روزمره به شکار و جمع آوری میوه ی درختان بپردازد.با گذشت زمان انسان توانست طبیعت را تا حدی مهار کند و به کشاورزی و دامداری مشغول شود.در واقع از مرحله جمع آوری غذا به مرحله تولید غذا رسید.این مسئله نیاز به شمارش را ایجاد کرد.انسان اولیه باید به نحوی مشخص میکرد که چه تعداد دام دارد و مثلا محصول مزرعه اش شامل چند میوه است.این مسئله رفته رفته باعث تعریف اعداد طبیعی {۱و۲و۳و...} شد.تا این مرحله اعداد طبیعی تمام نیازهای بشر اولیه را جوابگو بود.

۲- پیشرفت تمدن و بوجود آمدن روستاها باعث شد تا مسئله ی داد و ستد بین مردم مطرح شود.اگر شما ده راس دام داشته باشید و دیگری ۷ راس دام و شما ۴ راس دام خود را به او بفروشید شما چند راس دام خواهید داشت و او چند راس؟ اینجا طبیعتا مسئله جمع و تفریق را مطرح میشد.مسئله ی جمع و تفریق رفته رفته پای صفر و اعداد منفی را به دنیای اعداد باز کرد و اعداد صحیح {...و-۲و-۱و۰و۱و۲و...} تعریف شدند.ظاهراً اعداد صحیح دیگر همه نیازهای محاسباتی بشر را پاسخ میگفت!!!
۳- اگر بخواهیم عدد ۱۰ را ۵ بار با هم جمع کنیم باید ۱۰+۱۰+۱۰+۱۰+۱۰ را محاسبه کنیم.برای بشر نخستین محاسبه چنین حجمی از محاسبات٬کار دشواری بود چرا که آنها محاسباتشان را به کمک چیزهایی مثل تکه های سنگ یا ایجاد برش در تکه ای چوب(چوب خط) انجام میدادند.اینجا بود که نمایش ۱۰×۵ بجای۱۰+۱۰+۱۰+۱۰+۱۰ مطرح شد و عمل ضرب عینیت یافت.همچنین بحث تقسیم محصول یا غنایم بین افراد یک روستا یا قبیله باعث ایجاد عمل تقسیم شد.بشر اولیه باید به نحوی مشخص میکرد که برای تقسیم ۲۰ نان بطور مساوی بین ۵ نفر به هر نفر چند نان میرسید.
۴- حال اگر بخواهید ۲۰ نان را بین ۷ نفر بطور مساوی تقسیم کنید چه؟!!! یا فرض کنید بخواهید طول پارچه ای را در حالی حساب کنید که واحد اندازه گیریتان چوبی با طول مشخص است اما طول پارچه نه به اندازه یک طول چوب است نه به اندازه دو طول چوب!!! اینجا کم کم سر و کله ی اعداد گویا {p/q بطوریکه p,q اعداد طبیعی باشند} پیدا شد. وضعیت اعداد گویا کمی نامشخص است یعنی به فرض شما نمیتوانید سریع تشخیص دهید که عدد ۶/۹(نه ششم) بزرگ تر است یا عدد ۵/۸(هشت پنجم) اینجا بود که نماد گذاری جدید اعشاری بوجود آمد. نمایش نه ششم بصورت ۱.۵ و هشت پنجم بصورت ۱.۶ کاملا وضعیت را مشخص میکرد.
۵- حال اگر بخواهید عدد یک سوم را بصورت اعشاری نشان دهید چه اتفاقی می افتد؟یک تقسیم ساده نشان میدهد که عدد اعشاری ۱.۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳ است و این عدد ۳ بینهایت بار تکرار میشود!!! در مورد بیست و دو هفتم مسئله جالبتر است!!! نمایش اعشاری این عدد بصورت ۳.۱۴۲۸۵۷۱۴۲۸۵۷۱۴۲۸۵۷۱۴۲۸۵۷ است و این بار ۱۴۲۸۵۷ بینهایت بار تکرار میشود!!! این گونه اعداد گویا را که دارای نمایش اعشاری بی پایان اما تکراری هستند نامختوم تکراری می نامند و اعداد گویایی که نمایش اعشاریشان با پایان است را مختوم می نامند. به نظر میرسید که بجز اعداد گویا دیگر عدد دیگری وجود نداشته باشد و بشر بتواند تمام محاسباتش را با کمک این اعداد انجام دهد.

۶- سه ضربدر سه برابر ۹ است و شش ضربدر شش برابر ۳۶.اینجا رادیکال تعریف میشود.۳=۹√ و ۶=۳۶√ حال ۲√ برابر چند است؟در واقع فیثاغورث اثبات کرده بود که اگر a و b دو ضلع مثلث قائم الزاویه ای باشند و c وتر آن باشد آنگاه a×a + b×b=c×c حال اگر a و b هر دو برابر یک باشند باید عددی یافت که ضربدر خودش برابر ۲ شود.این مسئله را بطریق دیگری هم میتوان بیان کرد.طول قطر مربعی به ضلع یک را بیابید.مسئله دقیقا هم ارز با محاسه طول وتر مثلث قائم الزاویه ای با دو ضلع یک است!!! محاسبات فیثاغورثیان(شاگردان و پیروان فیثاغورت)نشان داد که نمایش اعشاری ۱.۴۱۴۲۱۳۵۶۲=۲√ نه مختوم است و نه نامختوم تکراری!!! اینجا بود که اعداد گنگ مطرح شدند.بشر بعدها فهمید که محیط دایره ای به قطر ۱ هم عددی گنگ است.این عدد گنگ را عدد پی∏ نامیدند که برابر است با ۳.۱۴۱۵۹۲۶۵۴ به مجموعه اعداد گویا و گنگ اعداد صحیح میگویند.
۷- به نظر میرسید با کشف اعداد گنگ دیگر عدد دیگری در طبیعت وجود نداشته باشد اما...!!! اگر عدد 1 جواب معادله x-۱=0 ٬عدد 1- جواب معادله x+۱=0 ٬عدد یک دوم جواب معادله 2x-۱=۰ و عدد ۲√ جواب معادله ۰=x.x-۲ باشد٬جواب معادله x.x+۱=۰ برابر چیست؟ ۱-√؟اما رادیکال که برای اعداد منفی تعریف نشده است!!! تعریف نشده؟!!! مگر تعریف را خودمان بوجود نیاورده ایم؟خب حال تعریف جدیدی ارائه میکنیم!!! عدد مختلط i را بگونه ای تعریف میکنیم که i×i=-۱ پس جواب معادله x.x+۱=۰ برابر i است!!! شکل کلی اعداد مختلط بصورت a+bi است و a را بخش حقیقی و b را بخش موهومی مینامند.برخلاف اعداد حقیقی که روی یک خط نمایش داده میشوند اعداد مختلط را روی صفحه نمایش میدهند.یک محور برای بخش حقیقی و یک محور برای بخش موهومی.با تعریف اعداد مختلط همه معادلات چند جمله ای دارای جواب هستند اما باز هم یک سوال مطرح میشود.آیا هنوز هم اعدادی کشف نشده وجود دارند؟
تاریخچه عدد صفر

یکی از معمول ترین سئوالهائی که مطرح می شود این است که: چه کسی صفر را کشف کرد؟ البته برای جواب دادن به این سئوال بدنبال این نیستیم که بگوئیم شخص خاصی صفر را ابداع و دیگران از آن زمان به بعد از آن استفاده می کردند.

اولین نکته شایان ذکر در مورد عدد صفر این است که این عدد دو کاربرد دارد که هر دو بسیار مهم تلقی می شود یکی از کاربردهای عدد صفر این است که به عنوان نشانه ای برای جای خالی در دستگاه اعداد (جدول ارزش مکانی اعداد) بکار می رود. بنابراین در عددی مانند 2106 عدد صفر استفاده شده تا جایگاه اعداد در جدول مشخص شود که بطور قطع این عدد با عدد 216 کاملاً متفاوت است. دومین کاربرد صفر این است که خودش به عنوان عدد بکار می رود که ما به شکل عدد صفر از آن استفاده می کنیم.

هیچکدام از این کاربردها تاریخچه پیدایش واضحی ندارند. در دوره اولیه تاریخ کاربرد اعداد بیشتر بطور واقعی بوده تا عصر حاضر که اعداد مفهوم انتزاعی دارند. بطور مثال مردم دوران باستان اعداد را برای شمارش تعداد اسبان، ... بکار می برند و در اینگونه مسائل هیچگاه به مسئله ای برخورد نمی کردند که جواب آن صفر یا اعداد منفی باشد.

بابلیها تا مدتها در جدول ارزش مکانی هیچ نمادی را برای جای خالی در جدول بکار نمی بردند. می توان گفت از اولین نمادی که آنها برای نشان دادن جای خالی استفاده کردن گیومه (") بود. مثلاً عدد6"21 نمایش دهنده 2106 بود. البته باید در نظر داشت که از علائم دیگری نیز برای نشان دادن جای خالی استفاده می شد ولیکن هیچگاه این علائم به عنوان آخرین رقم آورده نمی شدندبلکه همیشه بین دو عدد قرار می گیرند بطور مثال عدد "216 را با این نحوه علامت گذاری نداریم. به این ترتیب به این مطلب پی می بریم که کاربرد اولیه عدد صفر برای نشان دادن جای خالی اصلاً به عنوان یک عدد نبوده است.

البته یونانیان هم خود را از اولین کسانی می دانند کهدرجای خالی ,صفر استفاده می کردند اما یونانیان دستگاه اعداد (جدول ارزش مکانی اعداد) مثل بابلیان نداشتند. اساساً دستاوردهای یونانیان در زمینه ریاضی بر مبنای هندسه بوده و به عبارت دیگر نیازی نبوده است که ریاضی دانان یونانی از اعداد نام ببرند زیر آنها اعداد را بعنوان طول خط مورد استفاده قرار می دادند.

البتهبعضى ازریاضی دانان یونانی ثبت اطلاعات نجومی را بر عهده داشتند. در این قسمت به اولین کاربرد علامتی اشاره می کنیم که امروزه آن را به این دلیل که ستاره شناسان یونانی برای اولین بار علامت 0 را برای آن اتخاذ کردند، عدد صفر می نامیم. تعداد معدودی از ستاره شناسان این علامت را بکار بردند و قبل از اینکه سرانجام عدد صفر جای خود را بدست آورد، دیگر مورد استفاده قرار نگرفت و سپس در ریاضیات هند ظاهر شد.

هندیان کسانی بودند که پیشرفت چشمگیری در اعداد و جدول ارزش مکانی اعداد ایجاد کردند هندیان نیز از صفر برای نشان دادن جای خالی در جدول استفاده می کردند.

اکنون اولین حضور صفر را به عنوان یک عدد مورد بررسی قرار می دهیم اولین نکته ای که می توان به آن اشاره کرد این است که صفر به هیچ وجه نشان دهنده یک عدد بطور معمول نمی باشد. از زمانهای پیش اعداد به مجموعه ای از اشیاء نسبت داده می شدند و در حقیقت با گذشت زمان مفهوم صفر و اعداد منفی که از ویژگیهای مجموعه اشیاء نتیجه نمی شدند، ممکن شد. هنگامیکه فردی تلاش می کند تا صفر و اعداد منفی را بعنوان عدد در نظر بگیرید با این مشکل مواجه می شود که این عدد چگونه در عملیات محاسباتی جمع، تفریق، ضرب و تقسیم عمل می کند. ریاضی دانان هندی سعی بر آن داشتند تا به این سئوالها پاسخ دهندو در این زمینه نیز تا حدودى موفق بوده اند .

این نکته نیز قابل ذکر است که تمدن مایاها که در آمریکای مرکزی زندگی می کردند نیز از دستگاه اعداد استفاده می کردند و برای نشان دادن جای خالی صفر را بکار می برند.

بعدها نظریات ریاضی دانان هندی علاوه بر غرب، به ریاضی دانان اسلامی و عربی نیز انتقال یافت. فیبوناچی، مهمترین رابط بین دستگاه اعداد هندی و عربی و ریاضیات اروپا می باشد.
تاریخچه نظریه اعداد
بعد از دوران یونان باستان، نظریه اعداد در سده شانزدهم و هفدهم با زحمات ویت Viete، باشه دو مزیریاک Bachet de Meziriac، و بخصوص فرما دوباره مورد توجه قرار گرفت. در قرن هجدهم اویلر و لاگرانژ به قضیه پرداختند و در همین مواقع لوژاندرLegendre (1798)و گاوسGauss (1801) به آن تعبیر علمی بخشیدند. در ۱۸۰۱ گاوس در مقاله Disquisitiones Arithmeticæ حساب نظریه اعداد مدرن را پایه گذاری کرد.
چبیشف Chebyshev (1850) کران‌هایی برای تعداد اعداد اول بین یک بازه ارائه داد. ریمانRiemann (۱۸۵۹) اظهار کرد که حد تعداد اعداد اول از یک عدد داده شده تجاوز نمی‌کند. (قضیه عدد اول) و آنالیز مختلط را در تئوری تابع زتای ریمان Riemann zeta functionگنجاند. و فرمول صریح تئوری اعداد اولexplicit formulae of prime number theory را از صفرهای آن نتیجه گرفت. تئوری همنهشتی congruences از Disquisitiones گاوس شروع شد. او علامت‌گذاری زیر را پیشنهاد کرد: mod(c)
چبیشف در سال ۱۸۴۷ به زبان روسی کاری را در این زمینه منتشر کرد و سره Serret آن را در فرانسه عمومی کرد. بجای خلاصه کردن کارهای قبلی، لوژاندر قانون تقابل درجهٔ دوم را گذاشت. این قانون از استقراء کشف شد و قبلاً اویلر آن را مطرح کرده بود. لوژاندر در کتاب تئوری اعداد Théorie des Nombres (1798) برای حالت‌های خاص آن را ثابت کرد. جدا از کارهای اویلر و لوژاندر، گاوس این قانون را در سال ۱۷۹۵ کشف کرد و اولین کسی بود که یک اثبات کلی ارائه داد. کوشی Cauchy؛ دیریشله Dirichlet (که مقاله Vorlesungen über Zahlentheorie) او یک مقاله کلاسیک است؛ جکوبی Jacobi که علامت جکوبی Jacobi symbol را معرفی کرد؛ لیوویل Liouville ؛ زلر Zeller ؛ آیزنشتین Eisenstein؛ کومرKummer و کرونکر Kronecker نیز در این زمینه کارهایی کرده‌اند. این تئوری تقابل درجه دوم و سوم cubic and biquadratic reciprocity را شامل می‌شود (گاوس؛ جکوبی که اولین بار قانون تقابل درجه سوم cubic reciprocity را ثابت کرد ؛ و کومر).
نمایش اعداد با صورت درجه دوم دوتایی binary quadratic forms مدیون گاوس است. کوشی، پوانسو Poinsot (1845)، لوبکLebesque (1859-1868) و بخصوص هرمیت Hermite به موضوع چیزهایی افزوده‌اند. آیزنشتاین در تئوری صورت‌های سه‌گانه پیشتاز است، و تئوری فرم‌ها theory of forms به طور کلی مدیون او و اچ. اسمیتH. J. S. Smith است. اسمیت دسته بندی کاملی از صورتهای سه گانه انجام داد و تحقیقات گاوس در مورد صورت‌های درجه دوم حقیقی به فرمهای مختلط افزود. جستجوهایی در مورد نمایش اعداد به صورت جمع ۴، ۵، ۶، ۷، ۸ مربع توسط آیزنشتاین ادامه یافت و اسمیت آن را کامل کرد.
دیریشله اولین کسی بود که در یک دانشگاه آلمانی در این مورد سخنرانی کرد. او در مورد بسط قضیه اویلر که می‌گوید:

که اویلر و لوژاندر برای 04 3 = n آن را ثابت کردند و دیریشله نشان داد که: z5 y5 x5 +.
بین نویسندگان فرانسوی بورل Borel و پوانکاره Poincare ذهن قوی داشتند و تانریTannery و استیلجزStieltjes. کرونکر، کومر، شرینگ Schering، باخمن Bachmann و ددکیند Dedekind آلمانی‌های پیشتاز هستند. در اتریش مقاله استلز Stolz’s vorlesungen uber allgemeine Arithmetik (1885-86) و در انگلستان تئوری اعداد ماتیو Mathew (قسمت اول، 1892) جزو کارهای عمومی دانشگاهی هستند. جنوچیGenocchi، سیلوستر Sylvester، و جی. گلیشرJ.W.L. Glaisher به این تئوری چیزهایی افزوده‌اند .

تصویر تصویر موجود نیست
اندازه فایل 4 كيلو بايت
تاریخ پنجشنبه 21 مرداد 1389 - 18:58:00
دفعات دانلود 228
دانلود
امتیاز
امتیاز داده نشده 
گزارش دانلود خراب
<< قبلی [تاریخچه لباس عروس] بازگشت به لیست [تاریخچه دندانپزشکی جهان] بعدی >>

نظرات

eq2qsa @ دوشنبه 23 آبان 1390 - 21:46:20

hisopolko167 @ دوشنبه 22 خرداد 1391 - 05:07:10

Morgan11 @ دوشنبه 25 دي 1391 - 04:49:13

you can have adequate economic banking to cover the losses particularly if you discover by yourself starting up out.Often consider under consideration that an afternoon vendor isn't going to devote funds on shares, they trip using the shares. It system they purchase a particular stock although it s soaring and encourage them the second it s heading another path cheap cocktail dress . All carried out in a very one working day.Working day consumers don t invest in shares and grasp them. You need to also not get psychological with any shares you've maxi beach dresses . red dresses cocktail Bigger Redder Blingier Whatever you want. Manolo for the Brides You ought to take care of shares like commodities, acquire even though minimal and market whilst substantial.If conceivable, you ll enroll in a acquiring and providing company and be informed the ropes. Typically, in case you re new to working day acquiring and promoting, a
Morgan11 @ دوشنبه 25 دي 1391 - 16:08:42

Be ready for romance or just look that way Manolo for the Brides Should you re not accustomed to ePub, it means electronic publication. It's got been broadly employed in the e-book earth and aids to modify the keep the Amazon Kindle has within the marketplace. ePub is simply an wide open book which allows material to get downloaded over a quantity of completely distinct products. Because Amazon retains their eBooks secluded to your Kindle, this will let prospects an abundance of unique possibilities. Amazon retains a shut typical. party evening dresses This implies (like we mentioned previously) you ll have the opportunity to exclusively receive their publications on their system. Electronic publication (ePub) causes it to be so that you can obtain|down load} the information to the mobile phone or one more electronic device which allows it. cheap wedding dress The moment you start checking out the
Chabei @ پنجشنبه 17 اسفند 1391 - 11:20:51

should the husband and wife will almost certainly The hawaiian islands, generate a luau and have visitors provide gifts for instance sunlight monitor Cheap swiss watches , eyewear, seaside rest room towels along with swimming costumes.In the event the husband and wife goes someplace in Europe, have got guests provide items for example traveling online journals fake watch , cams, alarm clocks, translation books as well as assist food items showing a traditions of the nation staying stopped at.Generating Stories bathrooms rolex replica watches rolex fake : For just a building memories bathtub, common gift ideas consist of photograph casings, image collections as well as discard ebooks.Pals of your groom and bride can bring frameworked snap shots with the bride and groom to help enhance its new house.The particular bride's as well as groom's preferred foodstuff can be served to further improve the particular personalised style for the couple.Health spa tub areas: Your spa bathe involves your beloved partner in addition to friends conference in a area day spa or taking some sort of cell phone massage to
Chabei @ چهارشنبه 30 اسفند 1391 - 02:29:06

pm and is filed under Watches News. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed. Series creator Alan Ball had previously worked with premium cable channel HBO on Six Feet Under, which ran five seasons vintage wedding gowns . In October 2005,fake watches sexy wedding gowns , after Six Feet Under,s series finale, Ball signed a two-year agreement with HBO to develop and produce original programming for the network. wedding gowns True Blood became the first project under the deal, after Ball became acquainted with Charlaine Harris,s Southern Vampire Mystery books.True Blood starring, vintage wedding gowns montblanc watches knee length wedding dresses sexy wedding gowns,.Anna Paquin, Ryan Kwanten, Rutina Wesley unique wedding gowns , Stephen Moyer, Sam Trammell, and Nelsan Ellis A local barmaid, Sookie Stackhouse (Anna Paquin) understands what it,s like to be an
Chabei @ چهارشنبه 1 خرداد 1392 - 17:59:16

these days we re talking about glamping it up for the Hen Do!Hen Do-Tastic!Glamping Illustration by Jessica Sharvil Personally special dresses, I couldn t believe of a much better method to invest my Hen Do!As mentioned in component 1, replicawatches I enjoy camping and would enjoy to have all my favourite ladies in our personal private 8216 tent village, chilling beneath the stars surrounded by nature cheap replica watches . Nevertheless, I totally appreciate that a great deal of my buddies aren t as enthusiastic about camping as me, and this would actually be their worst nightmare!!So, with this in thoughts, Glamping could be the right compromise and there s a secret component of me that thinks 8216 it s my hen I ve got to possess a bit of luxury! So if you re searching for the right location to have an AlternativeAHen DoAthen these fab-tastic websites will probably be correct up your street!Babes Within the WoodADevon Champagne hen nights……….having a touch from the wild!Here s what Canopy and Stars replica bell-&-ross watches , a fab UK Glamping directory,Ahave to say. 8220 Babes within the Woods is really a hen do having a distinction!Whilst there s no shortage of champagne and fine food, you trade in L plates and pink sashes for the opportunity to bring out your inner girl guide replica watches . From your Saturday morning arrival for your Sunday afternoon departure, you ll be treated to a totally catered, fun-filled hen party like no other. Discover a little of bushcraft, walk within the woods or appreciate early morning yoga in the event you aren t suffering as well a lot on Sunday . You will find two large bell tents for everybody to crash in, luxury watch brands but correct beds in case you are worried concerning the pamper to camper ratio. Discover a little of bushcraft, walk within the woods or appreciate early morning yoga 8216 (yes please!) if you aren t suffering as well a lot on Sunday. For an additional unique touch or two, you are able to have musicians and masseurs brought in to entertain or unwind you! Sounds ideal you are able to make your personal Jam in 1 from the activities!Teapot Lane Luxury Camp Ireland This really is a discover!!I was so pleased when I stumbled across this GEM of a glampsite because it couldn t be much more ideal to get a festival loving hen and her bessie mates as a warm as much as her wedding!Image through Teapot Lane Luxury Camp Image through Teapot Lane Luxury Camp The luxury eco retreat consists of two restored cottages (1 of that is a vintage style chocolate box thatched cottage eekk!) and three luxury yurts all snuggled within the shadow from the well-known Ben Bulben mountain on five acres of woodland. Image through Teapot Lane Luxury Camp Here s what they say about their Hen weekends. 8220 Teapot Lane will be the ideal location to get a classy hen weekend!AWe have plenty of expertise in supplying hensAweekends having a distinction cheap replica watches copy watches . police replica AAThis is really a recession friendly method to possess a beautiful intimate weekend together with your family and friends. In the event you like a vintage shabby chic theme with plenty of candle lite and floral bunting then this really is the location for you personally.ATeapot LaneAhas a festival vibe with
Chabei @ پنجشنبه 24 مرداد 1392 - 14:33:34

watches are still very much affordable.These watches represent a distinct niche in the designer watches market and are considered iconic in accordance to the beneficial attributes they offer. The French designer for these watches Philippe Starck, is renowned for his out of the norm concepts and experimentation, watch replica which transform even the most ordinary items into jaw dropping objects of admiration and awe used rolex. replica watches uk The same philosophy can be seen in his range of watches, watch replica which he has introduced by collaborating with the watch brand Fossil, replica watch to create extolling wonders as personal timepieces. His exclusive range of watches is defined as sleek cartier replica watches , elegant and streamlined. best replica breitling watches fake longines watches Keeping in mind the preference of the people, Philippe Starck watches are available both as digital and analogue watches. One of the striking design elements of these
ccocoo @ جمعه 1 شهريور 1392 - 11:07:24

genuine ugg boots uk Questionnaire now additionally make an enormous array of ugg australia uk very different types. If you desire leather ugg sale uk, ugg boots with high heels, or even some thing various totally, there is a thing for everyone within ugg bailey button uk fresh lines.

Chabei @ چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 13:59:46

simply wrapping your baby girl dresses in acid free tissue paper and storing them away bridal gowns. It is always a good idea to find a container that will repel moths 2013 wedding dress , as they can be the death of any garment. grey flower girl dresses When planning to store your little baby girl dresses for the future, make sure they are professionally cleaned first, much like you would do for a wedding dress before you slip it into the closet. alvina valenta wedding dresses Some cleaners can package the dress for you in a box or a garment bag that will help preserve the integrity of the garment. These dresses can be passed down to your daughter one day when she has children of her own. monther of the bride dresses penina wedding gowns This book takes you through every aspect of that unparalleled experience so that when you finally buy your wedding dress, you will be thrilled with your choice. Let the owners of Kleinfeld help you define the style that best suits you--be it classical, beautiful wedding gowns romantic, or contemporary--and this is most appropriate for the season and setting of the wedding. Their detailed advice covers: What dresses are best for specific body types,
Chabei @ شنبه 6 مهر 1392 - 05:02:07

bride wearing a white beautiful and elegant wedding dress and the groom also wearing a very handsome suit,they are the perfect couple in our eyes and it is so romantic. U know,during a wedding ceremony buy shoes online cheap ,the bride is the highlight of all the things,all the people will focus on the bride buying shoes online cheap summer shoes ,so the bride need to be in perfect condition when she comes out into people's sight. Then for the bride,she may need to dress herself up well with her beautiful wedding dress and some wedding accessories replica red bottom shoes . Then the wedding dress can be of great importance and the bride will spend a lot of time and energy on the wedding dress,she will choose from many wedding dress shops and try from this shop to that shop until she finds the best one for herself. Here i just want to talk about the jewellery for wedding. Before u choose your jewellery for your wedding,u should first choose your wedding dress well shoes with red bottom,then can u choose the jewellery to match with your wedding dress cheap high heel shoes .During our every-day working times we are very tired, but when we get married, we need to
Chabei @ يكشنبه 7 مهر 1392 - 05:27:37

way to your honeymoon use those extra couple hours during your layover in Dallas to get started on them as well as during the plane ride. If you're delaying your honeymoon for a bit, pick a day and focus all your energy on getting your thank-you cards done. After all, you did just get married purple bridesmaid dress ; which means all that time you were spending planning your wedding is now free. You have time knee length wedding dresses .4. Keep them readable. That means write legible and write in an ink that shows up. It's completely understandable for your handwriting to start to slack once you're on your 74th thank-you card, black wedding dresses blue wedding dresses but if you need to take a break and come back when you can slow down a little bit. And please, please write in a color that's visible. summer wedding dresses I once received a thank-you card written on light blue paper in white ink affordable evening gowns. Sure, it paid tribute to their baby blue and white wedding colors, but the thing was ridiculous to try and read. I made it through, but I'm fairly young with decent vision. I can't imagine being in my 60's with bifocals trying to make out what it said.Lily&
Chabei @ دوشنبه 22 مهر 1392 - 22:01:54

wrong. 5. Be different. Mother Of The Bride Dresses ignore the trends. come Prom night Wedding Dress Accessories , lots of girls just copy their summer dresses. Well, unless you're hell bent on being another pea from the pod, you certainly want to don a prom dress that you may well be proud of calling your personal and yours alone Mother Of The Bride Dresses .Refers to the size chart, you can in your exact size. This minimizes the probability of return and save you the trouble. Some fabulous celebration gown is usually readily available on the Internet shopping site. wedding dresses ball gown This is usually a region of "for sale" dress Where can I find good worthy gown. In addition to celebrating the dress, you may encounter casual clothes on the site. Chiffon blouse, skirt, Mother Of The Bride Dresses mini dress, Mother Of The Bride Dresses Dress, and many more popular, the latest dress styles are ready sell masquerade ball gown. Great style, rich material Internet-based stores like Hollywood style are concentrated in Los Angeles. They dress by the designer in California. Cocktail Dresses These clothes are concentrated in the star's style, you can see the stars in them. These stylish evening dress, dress, cocktail dress, to
Chabei @ چهارشنبه 24 مهر 1392 - 00:40:34

off white wedding dresses You have a image in your thoughts of what you need your flower girl's gown to appear like, so take some time to obtain the gown you want. Immediately after all, it truly is your special day and you would like everyone in marriage ceremony celebration to appear and really feel their greatest.? You can get a beautiful dress in several ways. Flower girl dresses do not always have to be the standard pretty dress one shoulder white dress white long dress girls white dresses . One can have fun with this by incorporating themes into the wear. strapless prom dresses 2013 For instance, turn your flower girls into little angels by adding angle wings to the dress. Not only do they look adorable but it can be fun for the girls as well. Having a theme from a particular era is also a wonderful idea, plus size white dresses such as short sixties inspired dresses. dresses for flower girls Be creative but remember bridal wedding gowns , the more comfortable your flower girl feels in her dress, the calmer the day should be for you. When planning a wedding it is important to ensure your flower girl has a comfortable dress that matches the theme of the wedding. During the planning process, there are several
Chabei @ جمعه 26 مهر 1392 - 06:16:24

also noticed that with the season your own skin. Dark blue color in fact do not emphasize the bride wedding unfair competition. The 2013 wedding dresses opened the prelude of 2013 wedding dresses bride wars. It offers a fancy, dressed-up demeanor without the formality of a full-length gown. beach wedding dresses A prom mini dress is the perfect alternative to the potentially stuffy full-length formal dress. Topped off with elegant accessories and fabulous footwear, the mini prom dresses will look fun, and flirty mermaid wedding dresses 2013 . I think mini prom dress will surely stand out in a sea of gowns. You must take notice of one thing short wedding dresses, which is choosing your shoes goes with your mini prom dresses wisely. You would better avoid sky-high strappy heels, which would make you look too high thus strange. With some fur in the ball gown bridal gowns mother of bride dresses , the bride will be a little warmer. And the style can also make you be elegant beach wedding dresses casual wedding dresses . The price is low, and you can surely buy some inexpensive wedding dresses here. 2013 Wedding Dresses Factory Blog Powered by the Scrapbook ThemeBall Gown Wedding

شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد
Hosted & Design By: iran-team.com